Jsme BSG invest. Svěží investiční společnost se sídlem v Břeclavi. V oboru jsme již od roku 1996.

Zabýváme se finančním poradenstvím, developerskou činností, prodejem a výkupem nemovitostí. Jsme investiční společnost BSG INVEST.

Jak v BSG INVEST fungujeme a co děláme

Ať už vás čeká stavba domu, refinancování hypotéky nebo jen hledáte, jaká je v současné době nejvýhodnější hypotéka na dům či byt, rádi vám v BSG INVEST pomůžeme.

Zastavte se u nás na dobrou kávu, kde můžeme v příjemném a klidném prostředí probrat, co vás trápí, které věci potřebujete řešit a jaké jsou vaše možnosti. Nestresujte se a neztrácejte čas. Přenechejte zbytek starostí na nás. Našim cílem je především maximálně spokojený klient.

Veškeré naše služby jsou zdarma.

Příběh společnosti BSG INVEST

Pavel Baťka

Pavel Baťka

Ředitel hypoteční sekce

Pavel je zodpovědný za chod hypotečního centra. V oboru  se pohybuje již 20 let.
Stanislav Salajka

Stanislav Salajka

Marketingový a obchodní ředitel

Stanislav je marketingový a obchodní manažer. Má na starosti propagaci a provoz firmy.  
Zdeněk Gajda

Zdeněk Gajda

Ředitel stavební sekce

Zdeněk má na starosti developerské projekty a vše co se týče stavebnictví. Zkušenosti nasbíral ve vlastní stavební firmě.

Společnost BSG INVEST s.r.o. vznikla v roce 2014, nicméně lidé, kteří se podíleli na založení naší společnosti, se v oboru pohybují již od roku 1996. Impuls pro spojení hypotečního a stavebního specialisty přišel přímo ze strany zákazníků, kteří stále častěji poptávali dodávku kompletních služeb, které souvisejí se stavbou či rekonstrukcí domu, hypotékou na dům, refinancováním úvěrů až po samotnou realizaci stavby.

Za názvem naší společnosti se skrývají počáteční písmena z příjmení všech tří spoluvlastníků společnosti, tedy Baťka, Salajka, Gajda. Stejnou myšlenku nese i logo naší společnosti, které symbolizuje tři spoluvlastníky.

Každý z nás se specializuje na jedno odvětví působnosti naší společnosti, takže vás dokážeme provést kompletním procesem pořízení, stavby nebo rekonstrukce nemovitosti od srovnání hypoték přes vyřízení veškeré potřebné dokumentace, sjednání hypotéky až po samotnou stavbu domu.

Díky tomu zajišťujeme komplexní služby v oblasti stavebnictví, financování i obchodu.